Олімпіади

Результати районних олімпіад 2019-2020

 

ПІБ

Клас

Місце

Кіл-сть балів

max бал

Російська мова

Воронько Вікторія

9-А

II

64,5

100

Шийка Іван

9-А

III

59,5

100

Крильо Крістіна

11-А

II

63,5

100

Друкарь Ірина

10-А

III

64

100

Кузьмова Олександра

10-Б

 

39

100

Завгородній Богдан

10-Б

 

52,5

100

Шмельцер Марія

11-А

 

47

100

Малихіна Ірина

11-А

 

55

100

Географія

Новоторова Євгенія

8-Б

III

45

100

Горовий Кирил

9-А

III

37,5

100

Пасс Дмитро

11-А

III

31

100

Залізняк Анастасія

10

 

20

 

Зюкова Ганна Андріївна

10

 

24

 

Інформаційні технології

Прусаковський Олександр

11-А

 

20,2

100

Пашинський Микита

10-А

 

27,5

100

Математика

Таран Вероніка

5-Б

III

23

40

Балагланов Єгор

6-А

III

26

40

Тодос’єва Дарина            

8-Б

III

16

40

Пироженко Іван

6-А

 

22

40

Воб’яченко Михайло

7-Б

 

18

40

Авджи Олександр

7-А

 

23

40

Сімакова Олександра

8-Б

 

14

40

Горовий Кирил

9-А

 

7

40

Друкарь Ірина

10-А

 

8

40

 

 

 

16

40

Українська мова

Вовченко Мирослава

11-А

III

35

60

Крильо Крістіна

11-А

 

29,5

60

Кученко Марію

10-А

 

27,5

60

Дорохіна Варвара

10-Б

 

23,5

60

Воронько Вікторія

9-А

 

34

60

Тодос’єва Дарина            

8-Б

 

34

60

Політицький Владислав

8-А

 

38,5

60

 

 

 

 

 

Історія

Вознюк Софія

8-Б

III

46

100

Новоторова Євгенія

8-Б

III

42

100

Завгородній Богдан

10-Б

III

38,5

100

Шийка Іван

9-А

III

39

100

Ткаченко Мирослава

9-А

 

23,5

100

Тиква Анастасія

10-Б

 

17

100

Крильо Крістіна

11-А

 

22

100

Малихіна Ірина

11-А

 

37

100

Біологія

Вознюк Софія

8-Б

III

46,2

100

Ткаченко Мирослава

9-А

II

68,5

100

Тиква Анастасія

10-Б

III

47,8

100

Богданчик Валерію

11-А

III

58

100

Новоторова Євгенія

8-Б

 

41,9

100

Фізика

Вишневий Даніїл

8-А

ІІІ

15

30

Горовой Кирило

9-А

ІV

13,5

30

Єфіменко Катерина

10-А

ІV

10

30

Бікмурзіна Оксана

11-А

ІV

9

30

Хімія

Сімакова Олександра

8-Б

ІІІ

51

100

Бікмурзіна Оксана

11-А

ІІІ

56,5

100

Ткаченко Мирослава

9-А

 

38

100

Фіш Світлана

9-А

 

41

100

Леонова Олександра

10-Б

 

25

100

Англійська мова

Шийка Іван

9-А

І

112

130

Ткаченко Мирослава

9-А

ІІ

91

130

Друкарь Ірина

10-А

ІІ

100

130

Кученко Марія

10-А

ІІІ

98,5

130

Кублік Денис

10-Б

ІІІ

98

130

Малихіна Ірина

11-А

ІІ

113,5

130

Антіпова Анастасія

9-А

 

83

130

Пасс Дмитро

11-А

 

90

130

Обслуговуюча праця

Малихіна Ірина

11-А

 

39,9

65