Криворізька спеціалізована школа № 107 з поглибленим вивченням англійської мови

 

Наші досягнення

 

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 10.10. 2018 №267 «Про  порядок проведення міського етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  із  базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році» з 12.10 по 29.10.2018р.було проведено районний етап учнівських олімпіад з  базових дисциплін: російської мови та літератури, української мови та літератури, англійської та німецької мов, математики, фізики, хімії, біології, географії, історії, правознавства, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання.

Учасники районних олімпіад показали такі результати (28 призових місць):

 

 

5кл

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Всього місць

Середній бал

Рейтинг в р-ні

Англійська мова

 

 

 

І(120), ІІ(111)

І(112), ІІ(110)

 

ІІІ(81), 80

 

І(128), ІІІ(105), 103

 

7

 

 

Історія

 

 

 

42,5

37, 24

41,27

ІІІ(44), 33

1

 

 

Німецька мова

 

 

 

 

ІІІ(72)

ІІ(84), 74

ІІ(96),

56

3

 

 

Географія

 

 

 

25

18,5

ІІІ(29)

15,5

1

 

 

Правознавство

 

 

 

 

25

 

22

 

 

 

Математика

8, 9

4

І(31), 12

1

8

8

ІІ(23), 7

2

 

 

Біологія

 

 

 

ІІ

 

ІІІ

ІІІ

3

 

 

Хімія

 

 

 

ІІІ(51)

28,5

ІІІ(69,5)

48,5

2

 

 

Фізика

 

 

 

ІІІ(15,5)

8,5

6

ІІІ(13,5), 10,5

2

 

 

Інформатика

 

 

 

 

 

 

І(100)

1

 

 

Інформ.технології

 

 

 

 

 

31,2

ІІІ(36,9)

1

 

 

Украънська мова та література

 

 

ІІІ

(45,5), 42

32

31; 30,5

ІІІ(33), 28

ІІ(45), 35,5

3

 

 

Російська мова та література

 

 

 

43, 58,5

67,5(ІІ )

58,5

ІІІ(62),

57,5

 

60, 59,5

 

 

2

 

 

Обслуговуюча праця

 

 

 

 

 

 

51

 

 

 

Переможцями та призерами стали слідуючі учні:

- російська мова та література:

                       Завгородній Богдан              9-Б            ІІ м.        вч. Андрощук О.С.

                       Крильо Крістіна                   10-А          ІІІ м        вч. Андрощук О.С.

 

  • англійська мова:

Шийка Іван                           8-А           І м.          вч. Вихрист Т.С.

                       Ткаченко Мирослава            8-Б           ІІ м.         вч. Гаман І.П.

                       Кузьмова Олександра           9-Б           І м.          вч. Козлова О.П.

Кублик Денис                        9-Б           ІІ м.        вч. Козлова О.П.

Крильо Крістіна                   10-А          ІІІ м        вч. Алєксєєва Н.В.

Захарова Вікторія                 11-А         І м.          вч. Алєксєєва Н.В.

Репенко Вікторія                  11-А         ІІІ м.       вч. Алєксєєва Н.В.

 

        -німеціка мова:

Дика Іванна                           9-А          ІІІ м.        вч. Самопадна О.В.

Шмельцер Марія                  10-А           ІІ м.       вч. Самопадна О.В.

                       Пенська Марія                      11-А           ІІ м.       вч. Самопадна О.В.

 

 

-історія:

  Пенська Марія                       11-А          ІІІ м         вч. Коценко Л. В.

 

-українська мова та література:

                        Пенська Марія                       11-А          ІІ м.        вч. Єрмак Г. Г.

                        Малихіна Ірина                     10-А          ІІІ м.       вч. Журба О.В.

                        Політицький Владислав       7-А            ІІІ м.      вч. Політицька О.М.

 

-фізика:

Горовий Кирило                    8-А           ІІІ м           вч. Балакіна І. Ю.

Веселков Антон                     11-А         ІІІ м           вч. Балакіна І. Ю.

 

- інформатика:

Шийка Іван                            8-А            І м              вч. Мелетенко К.С.

 

  • інформаційні технології:

Сидорова Анастасія           11-А           ІІІ м          вч. Мелетенко К.С.

 

  • біологія:

     Ткаченко Мирослава            8-А            ІІ м         вч. Потапова Г.І.

Богданчик Валерія                10-А          ІІІ м       вч. Потапова Г.І.

Цимбал Анна                        11-А          ІІІ м        вч. Потапова Г.І.

 

  • географія:

Пасс Дмитро                          10-А            ІІІ м       вч. Кравченко Л.В.

 

  • математика:

Нападайло Микита               7-А              І м          вч. Вовченко О.М.

Захарова Вікторія                  11-А           ІІ м         вч. Вовченко О.М.

  • хімія:

Ткаченко Мирослава            8-А             ІІІ м         вч. Синельникова А.І.

Бікмурзіна Оксана                10-А           ІІІ м         вч. Синельникова А.І.