Списки майбутніх першокласників, зарахованих до закладу станом на 01.06.2018

1 черв. 2018
Згідно наказу №367 від 16.04.18 до школи зараховуються наступні особи

Згідно наказу №367 від 16.04.18 до школи зараховуються наступні особи:

 

  1. Андрієнко Ірина
  2. Антіпов Максим
  3. Бабенко Іван
  4. Баранець Жанна
  5. Бондаренко Назар
  6. Бочнюк Златослава
  7. Варава Олександр
  8. Вашленко Любов
  9. Велика Лілія
  10. Водоп’ян Матвій
  11. Давидюк Архип
  12. Долженко Ростислав
  13. Дорофєєв Дмитро
  14. Дяченко Поліна
  15. Ігнатьєва Анастасія
  16. Ізотов Максим
  17. Калман Ганна
  18. Каплун Софія
  19. Карпець Софія
  20. Клепач Софія
  21. Кравченко Дар’я
  22. коваленко Кирило
  23. Коваль Мирослава
  24. Кривко Аріна
  25. Кубрак Іван-Анатолій
  26. Кузьмін Іван
  27. Кульбіда Михаіл
  28. Кущій Андрій
  29. Лещенко Анастасія
  30. Лободюк Вікторія
  31. Лукяненко Марія
  32. Лутошкіна Вероніка
  33. Лучинський Єгор
  34. Напханенко Олексій
  35. Носкова Анжеліка
  36. Мазіна Ганна
  37. Макаров Гліб
  38. Мікоц  Пилип
  39. Москалець Володимир
  40. Муразанова Ярослава
  41. Мєлкумов Арман
  42. Остапчук Олександр
  43. Павлюк Антоніна
  44. Палюга Владислав
  45. Пасько Євгеній
  46. Пензар Марк
  47. Переверзєв Михайло
  48. Пістрюга Денис
  49. Погрібна Аріна
  50. Подоляко Діана
  51. Політицький Ростислав
  52. Потьомкіна Аліса
  53. Пустовіт Софія
  54. Репенко Денис
  55. Рибка Мілана
  56. Романцева Катерина
  57. Савчук Григорій
  58. Сагайдак Олеся
  59. Саннікова Софія
  60. Свиридов Роман
  61. Свиридова Вікторія
  62. Стеценко Данило
  63. Табашніков Нестор
  64. Тарасенко Вероніка
  65. Телега Владислава
  66. Терлецький Максим
  67. Томілін Данило
  68. Утарашвілі Діана
  69. Ушкань Варвара
  70. Фастовець Софія
  71. Фоня Кароліна
  72. Ходирєва Богдана
  73. Худик Анастасія
  74. Чернишенко Кирило
  75. Ширяєва Анастасія
  76. Шульга Максим

 

 







Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія