Криворізька спеціалізована школа № 107 з поглибленим вивченням англійської мови

 

Вітаємо переможців районих олімпіад

21 лист. 2017
Результати проведення районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році

Дата

Предмет

Клас

ПІБ

учня

 

Мак бал

Кіл-ть набраних балів

 

ПІБ

вчителя

 

Міс

це

 

06.10.2017

Астрономія

 

       ----

 

 

 

 

07.10.2017

Українська мова та література

 

 

 

 

 

 

 

Інформатика

7

8

8

9

9

10

10

11

11

 

 

Шийка Іван

Ткаченко С.

Павлюк Анастасія

Зганич Я.

 Пасс Д.

Пенська М.

Шидловська К.

ЯроваЄ.

 Зибіна А.

-----

60

60

60

60

60

60

60

60

60

19

21,5

28

38,5

25,5

40

28,5

36

34

Єрмак Г.Г.

Журба О.В.

 

Воскобойник О.А.

Єрмак Г.Г.

 

Журба О.В.

 

 

 

 

 

 

ІІІ

 

ІІІ

 

 

 

 

 

08.10.2017

Історія

 

 

 

 

 

 

 

Хімія

8

8

9

10

10

11

11

 

8

9

10

11

 

Слатіна Д.

Павлюк А.

Столярчук А.

Каптюх В.

Кулиш Е.

Зибіна А.

Ярова Є.

 

Кузьмова О.

Бікмурзіна О.

Гутовский В.

Стрижевська І.

100

100

100

100

100

100

100

 

80

80

80

80

 

 

41,5

44

!9,5

26

18

44,5

60,5

 

28

63

29

27

Коценко Л.В.

 

 

Кравченко Л.В.

 

Махиня В.Ф.

 

 

Синельникова А.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ

15.10.2017

Математика

5

6

6

6

7

8

8

9

10

10

11

Копійка А.

Касім М.

Нападайло М.

Сімакова О.

Омесь І.

ДрукарьІ.

Оторвін С.

Вовченко М.

Веселков А.

Репенко В.

Гладська В.

 

 

35

35

35

35

35

35

35

35

35

35

35

   8

  10

  10

   7

   2

   3

   4

   17

   17

   12

   11

   

 

Вовченко О.М.

Вовченко О.М.

 

 

Малявко О.М.

Вовченко О.М.

 

Малявко О.М.

Вовченко О.М.

 

Малявко О.М.

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

ІІІ

 

 

 

21.10.2017

Трудове навчання

 

Географія

9

11

 

8

9

10

11

 

Малихіна І.

Зганич П.

 

Залізняк А.

Демченко М.

Каптюх В.

Косенко Є.

 

80

80

 

 

80

80

80

80

50,5

43

 

14,5

19,5

13,5

5

Тімофєєва В.Ю.

 

 

Кравченко Л.В.

 

 

22.10.2017

Російська мова та література

 

 

 

 

 

 

Фізика

8

8

9

9

10

10

11

11

 

8

9

10

11

11

Друкарь І.

Павлюк А.

Крильо К.

Зганич Я.

Пенська М.

Репенко В.

Ярова Є.

Зибіна А.

 

Слатіна Д.

Малихіна І.

Веселков А.

Чирва К.

Шаруденко А.

100

100

100

100

100

100

100

100

 

25

25

25

25

25

 

71

61

52,5

49

70,5

57

73,5

65

 

6

9,5

11,5

4,5

6

Андрощук О.С.

 

 

 

 

 

Масік С.В.

 

 

Коваль І.І.

 

Балакіна І.Ю.

ІІ

 

 

 

ІІ

 

ІІ

ІІІ

23.10.2017

Біологія

 

 

 

 

Інформаційні технології

8

9

10

11

 

10

11

11

Тиква А.

Богданчик В.

Шилов А.

Сінагіна А.

 

Сидорова А.

Ярова Є.

Стрижевська І.

100

100

100

100

 

438

438

438

 

40

46

29,65

28,5

 

71

150,5

285

Горбачова Д.М.

 

 

 

 

Мелетенко К.С.

 

ІІІ

 

 

 

 

ІІІ

ІІ

24.10.2017

 Іноземні мова англійська мова

 

 

 

 

 

Німецька мова

 

 

 

 

 

Правознавство

8

8

9

10

10

11

11

 

9

10

10

11

11

 

9

9

10

11

 

Дорохіна В,

Кублик Д.

Зганич Я.

Слісаренко А.

Репенко В.

Зибіна А.

Ярова Є.

 

Крильо К.

Синельник В.

Пенська М.

Бєла А.

Христенко Б.

 

МалихінаІ.

Богданчик В.

Овсюк Д.

Зганич П.

130

130

130

130

130

130

130

 

130

130

130

130

130

 

100

100

100

100

 

 

 

67,5

81

80

 

79

100

111

 

70

41

88

47

32

 

48,5

46

13

38

Вихрист Т.С.

 

Карамушка О.Ю.

 

Алєксєєва Н.В.

Шевчук І.С.

Гаман І.П.

 

Самопадна О.В.

Дума А.О.

Дума А.О.

Самопадна О.В.

 

 

Коценко Л.В.

 

 

Махиня В.Ф.

 

 

ІІІ

 

ІІІ

ІІ

І

 

ІІ

 

ІІ

ІІІ